února 13, 2023

SERVISNÍ TECHNIK

Typ úvazku: Full-time                  Adresa: Lesní 2331, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Technical support je jedna z klíčových rolí u nás v PBT Works. Hledáme podobného nadšence se zkušenostmi v oblasti technical support a customer support s chutí budovat a rozvíjet vztahy s našimi zákazníky.
Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň:
  • Podporovat na dálku (z tepla kanceláře) distributory i zákazníky
  • Občas je třeba vytáhnout paty z domu, chytit letadlo a zkontrolovat, zda je u zákazníka na druhé straně glóbusu vše v pořádku
  • Provádět instalace, opravy a modernizaci našich zařízení
  • Být skvělým kolegou a podporou týmu
B0006900
Co je dobré mít a umět na tuto pozici?
  • Máte střední školu technického směru?
  • Do you speak English?
  • Co vám říká Vyhláška 50/1978 Sb? Ta bude určitě potřeba!
  • Máte základní znalosti elektro, mechanické a fyzikální?
  • Jste aktivní řidič? Postačí skupina B
  • Nebojíte se problémů a máte chuť je řešit? Konstrukční tým vám bude nápomocen.
L1310944
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v unikátním oboru s celosvětovou působností
  • Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • Denní komunikaci v cizím jazyce
  • Odpovídající platové ohodnocení, roční odměny
  • 20 dní dovolené + 5 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příjemné zázemí a přátelský kolektiv
  • Doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní počítač a mobilní telefon

Kontakt na personální oddělení:

Simona Smolová
Tel.: +420 572 153 165 / 724 138 120
E-mail: s.smolova%at%pbt-works.com

back to top