února 23, 2022

SERVISNÍ TECHNIK

Typ úvazku: Full-time                   Adresa: Lesní 2331, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Technical support je jedna z klíčových rolí u nás v PBT Works. Hledáme podobného nadšence se zkušenostmi v technické a procesní podpoře typových strojů s chutí budovat & rozvíjet vztahy s našimi zákazníky.

Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň:

  • Podporovat na dálku (z tepla kanceláře nebo domova) distributory i zákazníky
  • Občas je třeba vytáhnout paty z domu, chytit letadlo a zkontrolovat, zda je u zákazníka na druhé straně glóbusu vše v pořádku
  • Provádět instalace, opravy a modernizaci našich zařízení
  • Být skvělým kolegou a podporou týmu

Co je dobré mít a umět na tuto pozici?

  • Střední školu technického směru
  • Do you speak English?
  • Vyhláška 50/1978 Sb bude určitě potřeba!
  • Základní znalosti elektro, mechanické a fyzikální
  • Být aktivní řidič
  • Nezaleknout se problémů a mít chuť je řešit
Nabízíme:
  • Předně pestrou práci v unikátním oboru a firmě s celosvětovou působností
  • Komplexní přehled o produktu od návrhu až po instalaci a dostanete se k jednotlivým fázím výrobního cyklu
  • Dobré platové ohodnocení plus roční odměny
  • 20 dní dovolené + 5 dní sick days
  • Firemní benefity (doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění, stravenkový paušál
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina)
  • Podporu v zaškolení a sebevzdělávání
  • Notebook a telefon i pro soukromé účely
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Po zapracování možnost pravidelných dlouhodobých Homeofficů
  • Účast na odborných výstavách (Ampér, Productronica)
  • Účast na vybraných instalacích

Kontakt na personální oddělení:

Simona Smolová
Tel.: +420 572 153 165 / 724 138 120
E-mail: s.smolova%at%pbt-works.com

back to top