NAŠE MYCÍ STROJE A SÍTOTISKY ZNÁ CELÝ SVĚT

PBT Works vyvíjí a vyrábí čisticí stroje a sítotisky pro elektronická zařízení. Společnost z Rožnova pod Radhoštěm však nepůsobí jen v České republice. Její produkty, showroomy i obchodní partnery najdete po celém světě.
 
Navrh-bez-nazvu-3
PŘES 30 LET ZKUŠENOSTÍ
PŘES 30 LET ZKUŠENOSTÍ
Fungujeme od roku 1992
JSME SVĚTOVÍ
JSME SVĚTOVÍ
Naše produkty najdete na 5 kontinentech a v 59 zemích
PBT GARANCE
PBT GARANCE
Zaručujeme se za kvalitu materiálů i celých produktů
OSVĚDČENÍ SPOKOJENOSTI
OSVĚDČENÍ SPOKOJENOSTI
Máme tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Ze švýcarského Zollikonu do Rožnova pod Radhoštěm

První kroky k úspěšné technologické firmě, jakou jsme dnes, vedly ze švýcarského města Zollikon. V roce 1992 totiž pod jménem tamního PBT AG Zollikon vznikla společnost PBT Rožnov p.R., s.r.o. Už tehdy byla jejím zaměřením výroba a prodej vlastních čisticích strojů. Následně se stala naše výrobní část na několik let dceřinou společností PBT Rožnov p. R. – možná budete pamatovat název MEAS CZ. A od roku 2015, kdy jsme se osamostatnili, už nás znáte pod nynějším jménem PBT Works s.r.o.

Naši práci znají lidé a firmy po celém světě. Jsme totiž jedním z TOP výrobců a dodavatelů strojů pro mytí elektronických sestav.


 
Jako nové jsou díky naší práci nejen elektronické sestavy na deskách plošných spojů, ale mnohonásobně delší život dovedeme dát například mikroelektronickým součástkám, pájecím paletám nebo mechanickým dílům. A aby toho nebylo málo, zároveň jsme specialistou na výrobu sítotisků.

Patřit mezi špičku v oboru není zadarmo a my si to moc dobře uvědomujeme. Proto tým PBT Works tvoří mimo jiné i zkušení vývojáři a projektanti. Kvalitní produkty a postupy vznikají pod našima rukama právě díky nim i díky vám – zákazníkům, kteří se s námi dělí o své zkušenosti z výroby. 
 

ČISTICÍ STROJE

V PBT Works jsme špičkou mezi výrobci mycích strojů pro elektronický průmysl. Naše stroje zaručují delší životnost deskám plošných spojů, SMD šablonám, mikromechanice a mechanickým dílům.
Cleaning Machines
Home-1

VÝZKUM & VÝVOJ

Design je až na druhém místě. V PBT Works mu předchází hloubkový výzkum a pečlivé testování každého detailu. S přesnými výsledky nám pomáhají výpočetní a simulační metody. Správný směr často získáme spoluprací s odborníky z univerzit a výzkumných ústavů.
R-D

SÍTOTISKY 

Uspokojíme také potřeby laboratoří, vývoje nebo dokonce malých výrobních linek. Nemalá část naší práce totiž tkví ve výrobě a montáži sítotiskových strojů pro SMT.
Stencil Printers
15

"Společnost PBT Works má pověst společnosti s bohatými zkušenostmi, kvalitou a inovacemi. Sídlíme v 59 zemích světa, abychom byli pro naše zákazníky "místní". Naší zárukou je špičková technologie a dokonalost v oblasti čištění i šablonového tisku. Věříme ve skutečné partnerství s našimi zákazníky, kdy se od nich učíme i vzděláváme. Naším hlavním cílem je nabídnout co nejlepší a nejefektivnější řešení."
Robert Sítko, jednatel společnosti

Více než šest důvodů proč PBT Works

Třicet let zkušeností. Produkty opřené o výzkum a vývoj. Důraz na materiál. To vše jsou důležité kvality naší firmy. Máme však ještě řadu dalších hodnot, pro které si zákazníci vyberou mezi řadou dalších společností právě nás.
 

KVALITA

Neustále vylepšujeme procesy i samotné produkty. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály.
 

RESPEKTOVÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Nasloucháme potřebám, požadavkům a očekáváním zákazníků. Opravdu. Zakládáme si na upřímných vztazích s klienty, což nám zároveň pomáhá získat zpětnou vazbu na naše produkty a dále je vylepšovat. 

 

EFEKTIVITA & HOSPODÁRNOST

Spolupráce s našimi dodavateli se rovná partnerskému vztahu. Přijímáme taková opatření, která nám umožňují 
snižovat náklady a zamezit všem formám nehospodárnosti. Máme zavedený Systém managementu kvality dle ISO 9001:2015. 

 

TECHNOLOGIE

Myslíme inovativně. Nepřetržitě proto pátráme po těch nejlepších výrobních řešeních. Dodáváme nejen stroje, ale i patentované procesy a koncepty. 

SPOLEČENSKÉ VZTAHY

Ať sedíme v sídle firmy v Rožnově nebo cestujeme za klienty, všichni jsme pevnou součástí firmy. Naše soudržnost a přesný hod na cíl nám umožňují být zákazníkům dlouhodobým partnerem s lokální podporou, a to kdekoliv na světě.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vytváříme udržitelnou budoucnost a rozšiřujeme kolem sebe povědomí o nutnosti ochrany životního prostředí. Praktikujeme proto aktivní řízení rizik a řídíme se normou ISO 14001:2015.
back to top