února 18, 2022

ELEKTROKONSTRUKTÉR

Typ úvazku: Full-time                  Adresa: Lesní 2331, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Hledáme nadšence, kterého baví projekce zajímavých typových elektrozařízení, která se neustále rozvíjejí, ale nevyžadují dlouhé a únavné pobyty na montážích u zákazníků.
Jak bude vypadat Vaše pracovní náplň:
  • Návrh a konstrukce elektrotechnických zařízení, elektro-design
  • Vývoj zajímavých projektů pro přední světové firmy
  • Zpracování technické dokumentace, analýza rizik
  • Výběr elektrotechnického materiálu a výpomoc při technologických a montážních procesech
  • Spolupráce s týmem mechanické konstrukce
  • Oživování prototypů
  • Sledování vývoje v oboru, racionalizace konstrukčních řešení
  • Přispívání kreativními nápady, zručnost
B0006861
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • Baví vás práce a chcete se jí dlouhodobě zabývat a rozvíjet se
  • Jste flexibilní, slovo "problém" je pro vás výzvou, nezaleknete se nových projektů
  • SŠ, VŠ technického směru (elektrotechnika)
  • Znáte EPLAN, PLC Siemens nebo jiné, není podmínkou
  • Máte už za sebou nějakou tu zkušenost, není podmínkou
  • Vyhláška 50 (§6, §7, §8, §10)
  • Základní přehled v elektrotechnických normách
  • Základní přehled v technických výpočtech
  • Angličtina pasivně, ostatní jazyky výhodou
L1310589
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v unikátním oboru s celosvětovou působností
  • Komplexní přehled o produktu od návrhu až po instalaci
  • Možnost realizace vlastních konstrukčních myšlenek a nápadů
  • Účast na odborných výstavách (Ampér, Productronica, SMTconnect, Parts2Clean)
  • Účast na vybraných instalacích
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost rozvíjení se, příjemné zázemí
  • Odpovídající platové ohodnocení, roční odměny
  • 20 dní dovolené + 5 dní zdravotní dovolené
  • Doplňkové penzijní pojištění, životní pojištění
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost home office

Kontakt na personální oddělení:

Simona Smolová
Tel.: +420 572 153 165 / 724 138 120
E-mail: s.smolova%at%pbt-works.com

back to top